Uitreiking beste BOB Sportkantine van Middelburg

Op zaterdag 6 april werd aan onze club de prijs voor beste BOB-sportkantine van Middelburg uitgereikt. Voorzitter Richard Bon mocht de prijs in ontvangst nemen uit handen van wethouder Eduard Smit en gedeputeerde Harry van der Maas. Vervolgens werd in het clubhuis de speciale 0,0% biertafel onthuld.
Het was een superfeestelijke gezellige uitreiking met een leuke voetbalactiviteit voor ons clubhuis.

Als club hechten we enorm veel belang aan het bevorderen van veiligheid op de weg, vooral na gezelligheid met een drankje op. Daarom bieden we 0,0% bier aan in ons assortiment en hebben we extra aandacht besteed aan de BOB-campagne in ons clubhuis.

We zijn dan ook supertrots dat FC Dauwendaele is uitgeroepen tot de beste BOB-sportclub van Middelburg!