Doneer een bal (Jumbo Ballenactie)

Update

Er zijn inmiddels al 13 van de beoogde 50 ballen gedoneerd. Hartelijk dank aan de gulle gevers! Doet u ook mee?

Ballenactie

Deze week starten we bij FC Dauwendaele met de Ballenactie, in samenwerking met Jumbo. Met deze actie willen we ballen inzamelen voor onze vereniging. De aanschaf van nieuwe ballen is altijd een hele uitgave. Helemaal nu onze club de afgelopen tijd flink wat inkomsten is misgelopen door alle coronamaatregelen. Daarom komen we in actie! Help je mee?

Doneer een bal

Iedereen die FC Dauwendaele een warm hart toedraagt kan meedoen. Via onze actielink kun je een bal doneren aan onze club. Eén bal kost € 25,00. Jumbo doet er al 3 cadeau. Wij streven ernaar om 50 ballen gedoneerd te krijgen. Zo willen we er samen voor zorgen dat het balletje gewoon kan blijven rollen bij FC Dauwendaele. Klik op onderstaande link om een bal te doneren: www.ballenactie.nl/fcdauwendaele

Actie doorsturen

Ken je iemand anders die zou kunnen helpen? Stuur de actie gerust door! Alvast bedankt.